Considerations To Know About blog

این نهاد حقوق بشری روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت، در این نامه سرگشاده خطاب به ابراهیم رئیسی و مقامات جمهوری اسلامی با اشاره به جنبش «‌زن، زندگی، آزادی»‌ تاکید کرده است مقامات جمهوری اسلامی علیه زنانی که از قانون حجاب اجباری در این کشور سرپیچی می‌کنند « جنگ» به راه‌انداخته‌اند.

او در دوران ریاست‌جمهوری خود هولوکاست، کشتار یهودیان به دست آلمان نازی، را «افسانه» خوانده بود و همچنین گفته بود اسرائیل باید از نقشه «حذف» شود.

در اختتامیه کنفرانس بین‌المللی علوم هسته‌ای ایران، شرکت‌کنندگان در بیانیه‌ای اعلام کردند که این همایش، محفلی برای کارشناسان فراهم کرد تا در آن به تبادل اطلاعات و نظرات در خصوص پیشرفت‌ها، چالش‌ها و حوزه‌های مرتبط با علم و فناوری هسته‌ای بپردازند. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۸

سازمان عفو بین‌الملل با انتشار نامه‌ای، خواستار پایان «‌جنگ»‌ جمهوری اسلامی علیه زنان و لغو قانون حجاب اجباری در ایران شد.

فناوری ایران نماینده مجلس: اینستاگرام و واتس‎‌اپ نمی‌‎توانند از خارج کشور هرگونه که می‌خواهند مدیریت شوند آقاتهرانی اعتقاد دارد طرح صیانت دولت را وادار به برنامه‌ریزی می‌کند و به زندگی مردم و حریم آن‌ها کاری ندارد.

فناوری ایران نماینده مجلس: برخی اعضای کمیسیون طرح صیانت به‌دنبال تصویب این طرح هستند نوری باور دارد هدف طرح صیانت،‌ فیلترینگ است.

شاید پیش از این کمتر در مورد آشپزی پاکستانی چیزی شنیده باشید اما مسئله اینجاست که استفاده از گوشت گوساله، ماهی، مرغ و انواع سبزیجات به همراه ادویه‌هایی مثل زنجبیل، فلفل چیلی، سیر ،دارچین، پاپریکا، کاری و گشنیز آشپزخانه پاکستانی را به یکی از خوشمزه‌ترین‌ها تبدیل کرده است.

خبرگزاری رسمی لبنان گزارش داد که روز چهارشنبه اسرائیل به ۲۸ روستا و شهر در مناطق جنوبی این کشور حمله کرده است.

محتوای بیشتر فناوری ایران دور جدید تشویق به حضور در پلتفرم‌های داخلی: سازمان فناوری اطلاعات به کسب‌وکارها تسهیلات می‌دهد اگر قرار بر حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از فیلترینگ باشد، باید از همه حمایت کرد.

این نهاد حقوق بشری روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت، در این نامه سرگشاده خطاب به ابراهیم رئیسی و مقامات جمهوری اسلامی با اشاره به جنبش «‌زن، زندگی، آزادی»‌ تاکید کرده است مقامات جمهوری اسلامی علیه زنانی که از قانون حجاب اجباری در این کشور سرپیچی می‌کنند « جنگ» به راه‌انداخته‌اند.

در اسرائیل نیز حدود ۲۰ نفر شامل پرسنل نظامی و غیرنظامیان در حملات حزب‌الله لبنان کشته شده‌اند.

گروه افراطی حماس که اتحادیه اروپا و آمریکا آن را یک گروه تروریستی می‌دانند در ۱۵ مهرماه سال گذشته با حمله به خاک اسرائیل بیش از ۱۲۰۰ نفر را کشت و ۲۵۲ منبع نفر را به گروگان گرفت.

آقای تورک گفت: «تشدید سرکوب کار مستقل روزنامه‌نگاران باید فوراً متوقف و از حق اطلاع‌رسانی به یکی از مؤلفه‌های کلیدی حق آزادی بیان، حمایت شود».

فناوری ایران وزیر ارتباطات: به اینکه مسئولین از شبکه‌های اجتماعی خارجی استفاده می‌کنند انتقاد داریم وزیر ارتباطات فعالیت مسئولین در شبکه‌های اجتماعی خارجی را نوعی دورویی تلقی کرد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Considerations To Know About blog”

Leave a Reply

Gravatar